We're paying 3 for $1, and it's been very good for a month or more.He sure put on a good looking meal. Can't wait till there is some affordable corn ready around here. It is all imported and going for 40 cents an ear.
Oh Aubrey.i'm so ill. so hungry! bubble-bath time. so sleepy. better cheddars. peas.
About the same here.We're paying 3 for $1, and it's been very good for a month or more.